
Waldek verdwijnt dan toch niet uit ‘Thuis’
In september was de verontwaardiging groot toen Waldek besloot om naar Polen terug te keren. Iedereen ging er toen vanuit dat acteur Bart Van Avermaet de soap verlaten had, maar is dat wel écht zo?
Gisteravond wandelde Waldek gewoon weer in beeld, en hij is niet meteen van plan om opnieuw te verdwijnen.
Zo had je kunnen weten dat hij de reeks niet écht verlaten had
- Het personage zat nog steeds in de begingeneriek.
- Toen een aantal acteurs naar Griekenland vertrok, was Van Avermaet nog steeds van de partij.
- Hij was nog altijd te zien op foto’s van achter de schermen.
Waldek blijft een vaste waarde
Van Avermaet heeft eigenlijk nooit bevestigd dat hij de reeks definitief had verlaten: “Eigenlijk heb ik nooit gezegd dat ik niet langer werk voor Thuis, want ik wou er niet over liegen. Niemand heeft mij de juiste vraag gesteld. Als iemand mij letterlijk gevraagd had of ik mijn C4 had gekregen van de VRT, dan had ik verteld hoe de vork in de steel zat. Maar net die vraag bleef uit.”
De fans moeten niet wanhopen: zijn vertrek en terugkomst zal geen constante worden in de reeks. “Bart Van Avermaet blijft inderdaad een vaste waarde in ons team”, bevestigt ook ‘Thuis’-producent Hans Roggen.
Bron: nieuwsblad.be Beeld: vrt.be
Nog meer lezen:
- Doe de test: welk Thuis-personage ben jij?
- Hoera! ‘Thuis’ vanaf morgen weer op de buis
- Vanavond: een nieuw personage in ‘Thuis’
Volg ons op Facebook, Instagram, Pinterest en schrijf je in op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van alle nieuwtjes!