
Deze week in Libelle: 22x logeren aan en op het water in België & Nederland!
Reizen naar verre zeeën en oceanen zit er nog niet meteen in. Maar gelukkig zijn België en Nederland bezaaid met fantastische plekken waar in je slaap kunt vallen met het rustgevende geluid van water op de achtergrond. In je Libelle van deze week ontdek je onze 22 favoriete adresjes aan en op het water.
22x weekendjes aan het water
Speciaal voor jou verzamelden we 22 fijne adresjes in België en Nederland waar je aan of op het water kunt overnachten. Van een overnachting op een boot of kampeervlot tot blijven slapen in een hutje in de ongerepte natuur of in een trendy hotel in een bruisende stad aan het water: zowel landrotten als waterratten zullen hun gading vinden op een van deze adresjes!
Ook dit lees je in Libelle deze week:
- De mooiste tuinmeubelen voor vakantievibes in je eigen tuin
- Genoten van de rust, maar vooral veel gemis: mama’s over hun lockdown-baby
- Salades vol zon: heerlijk bij de barbecue, maar ook gewoon lekker zo!
- Showbeestjes: Libelle-stylist Harald tovert met papier-maché
- En nog zo veel meer interessante, ontroerende en fijne artikels!
Deze week in je Libelle, vanaf donderdag 13 mei in de winkel!
Ook interessant:
- Doe mee aan onze Bloembakchallenge (en maak kans op een leuke prijs)
- Creatief met papier-maché: zo maak je een dierenmasker
- Narcisme: wat is het en hoe ga je ermee om?
Volg ons op Facebook, Instagram, Pinterest en schrijf je in op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van alle nieuwtjes!