
ZIEN: Echtgenote van onze columnist Marcel vanavond op tv
Ook zo’n fan van de columns van onze Libelle-columnist Marcel? Dan weet je dat hij samen met zijn vrouw Carlijn Carter en hun dochter Sammie een mooi gezinnetje vormt. Vanavond kun je Carlijn aan het werk zien in: ‘Het mooiste meisje van de klas’.
Het mooiste meisje van de klas
Elke aflevering brengt een portret van het ooit aanbeden mooiste meisje van de klas. Ze halen dan samen herinneringen op en gaan na hoe het nu met haar gaat.
Carlijn Carter
Carlijn is geen alledaags meisje en dat heeft alles te maken met haar thuissituatie: op vierjarige leeftijd gingen haar ouders uit elkaar en bleef ze bij haar vader wonen, die haar als een écht prinsesje behandelde.
Ze verkondigde als klein meisje op de lagere school al dat ze later Playboymodel zou worden. En als veertienjarige verdiende ze haar zakcentje door op blokken in discotheken te dansen. Saai was en is ze dus zeker niet!
Wil je nog meer over Carlijn ontdekken? Kijk dan vanavond om 21.20 uur op NPO 1.
Bron: avrotros.nl